fb-vyhry

Konečně prosinec –  čas pro adventní soutěž o eko-bio-vegan-fairtrade dárky! 

Denně na Facebooku vyhlásíme 1 soutěžní zadání – zúčastnit se můžete všech soutěžních kol. Výherní komentáře vybereme až 15.12.2016.

* * * * *

Pojďme se tedy podívat, kdo letos fanouškům šetrných ekoVánoc udělá radost:

Econea – ekologické potřeby pro domácnost a “zelený” životní styl, e-shop pro každodenní hrdiny

Atranet – pomůcky a kuchyňské spotřebiče pro zdravou rostlinnou stravu, hubnutí, detoxikaci a pohodu

Gaea – drogerie, kosmetika a doplňky stravy s čistým svědomím – bez utrpení zvířat, bez škodlivých chemikálií, s maximální snahou šetřit naší planetu

Babystart – zdravotně nezávadné a ekologické potřeby pro děti a maminky jako jsou například biologicky rozložitelné plenky, šetrné hygienické potřeby, kosmetika a drogerie

Birdsong Coffee – kávy s certifikací Bird Friendly® , udržitelně pěstované ve stínu stromů v tropických lesích

Etikbutik – etická a férová móda v duchu “slow fashion”, biotextil, veganská obuv a doplňky

Nila – designovky z různých koutů světa z ekologických materiálů, vyrobené lidmi ve  férových pracovních podmínkách, s úctou k tradičních řemeslům. Obchod nabízí i pečlivě vybrané produktové varianty pro vegany, biokosmetiku a fairtrade produkty.

I Respect Animals – ručně malované “zvířecí” tašky a batůžky pro vaše nákupy na farmářských trzích a výlety do přírody vyrobené s respektem a láskou ke zvířatům  – (50,- z každé prodané tašky putuje na dobrou věc.

Ladybio – veganská kosmetika bez chemie

Sledujte nás pravidelně a nadělte si některou ze skvělých cen!

Přejeme vám šťastné a zelené svátky, vaše Ekovanoce.cz

Podmínky soutěže

“Adventní kalendář 2016 – vánoční soutěž o eko – bio – vegan – fair dárky”

Pořadatelem soutěže je Goodwin.cz – společnost Headvertiser. s r.o., IČ 24237388, se sídlem Praha – Smíchov, Mrázovka 1098/9, PSČ 150 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským obchodním soudem v Praze, oddíl C vložka 201199 (dále jen „pořadatel“ nebo „organizátor“).

Soutěže se může účastnit pouze fyzická osoba starší 18 let, která má doručovací adresu na území České republiky, nebo osoba starší min. 15 let, za kterou v průběhu soutěže a při realizaci výhry zodpovídá zákonný zástupce.

Soutěž probíhá na území České republiky v termínu od 1. 12. 2016 do 15. 12. 2016 (dále jen „soutěžní období“), a to celkem ve 13 kolech. Po dobu trvání soutěže bude v každém kole (soutěžním dni) vybrán 1 výherce. Zúčastnit se lze všech soutěžních kol.

Výhrou každého soutěžního kola je dárek nebo dárkový poukaz od obchodních partnerů pořadatele.

Cenu soutěžního kola získá účastník soutěže, který správně zodpoví soutěžní otázku. Nezodpoví-li soutěžní otázku správně žádný z účastníků soutěže, vyhrazuje si pořadatel právo cenu nepředat. Zodpoví-li soutěžní otázku správně více účastníků soutěže, výherce bude náhodně vybrán mezi těmi, kdo zaslal správné odpovědi. Pokud náhodný výběr padne na účastníka, který již vyhral cenu v předchozím soutěžním kole, losování proběhne ještě jednou a cenu náhodně nadělíme dalšímu soutěžícímu.

Vyhodnocení odpovědí v soutěži a celkového počtu hlasování u komentářů proběhne 15.12, mezi účastníky v každém soutěžním kole, kteří zaslali správnou odpověď do 12. hodiny.

Výhry nelze směnit za hotovost nebo požadovat vydání jiné výhry, než je ta Pořadatelem stanovená.
Pořadatel nenese odpovědnost za případy, kdy si Účastník cenu nepřevezme nebo nemůže převzít. V takových případech Účastník ztrácí na cenu nárok.

Organizátor nenese odpovědnost za jakékoli škody způsobené v souvislosti s užíváním výher. Výhercům nevzniká právo Výhry reklamovat.

Pro účast v soutěži není podmínkou zakoupení žádného zboží u obchodních partnerů pořadatele.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem, a Facebook za ni neručí.
Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla nebo podmínky Soutěže, včetně změny Doby platnosti soutěže, či Soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na Webové stránce soutěže.