Soutěž se značkou Bewooden

Kdo si počká, ten se dočká – i letošní ročník Ekovánoc se neobejde bez překvapení a rozdávání dárků příznivcům šetrného a etického životního stylu.

Pochlubte se, dejte o sobě vědět, pojďme se inspirovat navzájem – co všechno může jednotlivec udělat ve městě, na vsi, kolem sebe – aby se na naší třetí planetě žilo a dýchalo lépe. Jak nejvíc to jde v harmonii a v souladu s přírodou.

Jednoduše nám zde zanechte komentář  – 3 nejinspirativnější příběhy v neděli 16.12 odměníme speciálním odznakem – designovou “zvířecí” broží od značky Bewooden. Lehce ji připněte na sako, košili či batoh, dokáže beze slov vyjádřit unikátní charakter, vytříbený vkus a Váš postoj. Své totemové zvíře si samozřejmě můžete zvolit dle libosti :)

ekovanoce-soutez

Letos jsme v Ekovánocích propojili síly se značkou Bewooden z Beskyd, která ručně vyrábí opravdu jedinečné šperky – využívá k tomu malé kousky zbytkového dřeva ze stolařských dílen, které by se jinak vyhodilo. Pro nás je přístup Bewooden velice sympatický. Přestože tvoří ze dřeva, žádné lesy se kvůli tomu zbytečně nekácí – vdechuje ale nový život kouskům, které by nejspíše skončily v dřevotřísce. Celý výrobní proces je protkán myšlenkou udržitelnosti a šetrného chování vůči přírodě. A navíc podporují dobré projekty, jako například školy pro chudé děti v Africe. Seznámit se se značkou Bewooden můžete na webu www.bewooden.cz

Sdílejte, lajkujte, pozvěte přátele – pomůžete nám tím dostat myšlenku etického a ekologického života (nejen o Vánocích) dál do světa :)

Podmínky soutěže najdete níže.

Tým Ekovánoce.cz

Podmínky soutěže

Pořadatelem soutěže je Ekovanoce.cz, zastoupený paní Viktorií Dobrobabenko, IČ 28865995, podnikající fyzická osoba se sídlem Praha – Smíchov, Mrázovka 1098/9, PSČ 150 00, zapsaná Městským soudem v Praze, spisová značka 65653 A, (dále jen „pořadatel“ nebo „organizátor“).

Soutěže se může účastnit pouze fyzická osoba starší 18 let, která má doručovací adresu na území České republiky, nebo osoba starší min. 15 let, za kterou v průběhu soutěže a při realizaci výhry zodpovídá zákonný zástupce.

Soutěž probíhá na území České republiky v termínu od 11. 12. 2018 do 16. 12. 2018 (dále jen „soutěžní období“). Po dobu trvání soutěže budou vybráni 3 výherci.

Výhrou je dárek nebo dárkový poukaz od obchodních partnerů pořadatele.

Vyhodnocení odpovědí v soutěži proběhne 16.12, kde pořadatel vybere 3 nejlepší odpovědi mezi účastníky, kteří zaslali odpověď do 12. hodiny.

Výhry nelze směnit za hotovost nebo požadovat vydání jiné výhry, než je ta Pořadatelem stanovená.

Pořadatel nenese odpovědnost za případy, kdy si Účastník cenu nepřevezme nebo nemůže převzít. V takových případech Účastník ztrácí na cenu nárok.

Organizátor nenese odpovědnost za jakékoli škody způsobené v souvislosti s užíváním výher. Výhercům nevzniká právo Výhry reklamovat.

Pro účast v soutěži není podmínkou zakoupení žádného zboží u obchodních partnerů pořadatele.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem, a Facebook za ni neručí.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla nebo podmínky Soutěže, včetně změny Doby platnosti soutěže, či Soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na Webové stránce soutěže.