Soutěž 2019 

Kdo si počká, ten se dočká – i letošní ročník Ekovánoc se neobejde bez překvapení a rozdávání dárků příznivcům šetrného a etického životního stylu.

pojďme se inspirovat navzájem – co všechno může jednotlivec udělat ve městě, na vsi, kolem sebe – aby se na naší třetí planetě žilo a dýchalo lépe. Jak nejvíc to jde v harmonii a v souladu s přírodou.

Letos jsme v Ekovánocích zase propojili síly s udržitelnými značkami:

MagsBags je malá rodinná firma zabývající se výrobou eko svačinových kapes a ubrousků pro snadné a ekologicky šetrné balení svačin, které nahradí igelitové obaly, potravinové fólie a alobal. Výrobky jsou šetrné k přírodě a jednoduché na používání i údržbu.

Zdravé tričko je značka oblečení a e-shop, který se zaměřuje na prodej oděvů z certifikované organické bavlny, která je vhodná pro vegany i alergiky. Všechny produkty jsou držiteli nejpřísnějších certifikátů a jsou vyráběné udržitelně, eticky a ekologicky

Do soutěží se můžete zapojít zde:

Adventní giveaway pro dva

Vyhraj bio tričko

Sdílejte, lajkujte, pozvěte přátele – pomůžete nám tím dostat myšlenku etického a ekologického života (nejen o Vánocích) dál do světa :)

Podmínky soutěže najdete níže.

Tým Ekovánoce.cz

Podmínky soutěže

Pořadatelem soutěže je Ekovanoce.cz, zastoupený paní Viktorií Dobrobabenko, IČ 28865995, podnikající fyzická osoba se sídlem Praha – Smíchov, Mrázovka 1098/9, PSČ 150 00, zapsaná Městským soudem v Praze, spisová značka 65653 A, (dále jen „pořadatel“ nebo „organizátor“).

Soutěže se může účastnit pouze fyzická osoba starší 18 let, která má doručovací adresu na území České republiky, nebo osoba starší min. 15 let, za kterou v průběhu soutěže a při realizaci výhry zodpovídá zákonný zástupce.

Soutěž probíhá na území České republiky v termínu od 1. 12. 2019 do 24. 12. 2019 (dále jen „soutěžní období“). Po dobu trvání soutěže budou vybráni 3 výherci.

Výhrou je dárek nebo dárkový poukaz od obchodních partnerů pořadatele.

Vyhodnocení odpovědí v soutěži proběhne 8.12, 15.12 a 22.12 kde pořadatel vybere 3 nejlepší odpovědi mezi účastníky, kteří zaslali odpověď do 12. hodiny.

Výhry nelze směnit za hotovost nebo požadovat vydání jiné výhry, než je ta Pořadatelem stanovená.

Pořadatel nenese odpovědnost za případy, kdy si Účastník cenu nepřevezme nebo nemůže převzít. V takových případech Účastník ztrácí na cenu nárok.

Organizátor nenese odpovědnost za jakékoli škody způsobené v souvislosti s užíváním výher. Výhercům nevzniká právo Výhry reklamovat.

Pro účast v soutěži není podmínkou zakoupení žádného zboží u obchodních partnerů pořadatele.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem, a Facebook za ni neručí.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla nebo podmínky Soutěže, včetně změny Doby platnosti soutěže, či Soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na Webové stránce soutěže.